METAL vládne světem, hip-hop nechte dětem

Black,Death,Gothic,Doom,Atomo,Prog,Heavy, Melodic, Medival,Thrash,Stoner,Metalcore,Dark,Destructive,Power,Speed,Sympho atd...

Bývalí členové

Patrik Rafling- bicí
Členem Hammerfall: leden 1997- červen 1999
Bubeník Patrik Rafling je zatím poslední, kdo skupinu opustil. Stalo se tak na začátku léta 1999 po vzájemné dohodě mezi ním a ostatními členy. Jeho vztahy se zbytkem skupiny ovšem nejsou špatné, o čemž svědčí i to, že Patrik byl bubeníkem poslední sestavy projektu Fullstrike kytaristy Stefana Elmgrena.
    
Fredrik Larsson- baskytara
Členem Hammerfall: 199x-květen 1997
V lednu 1997 Oscar Dronjak a Joacim Cans rozhodli, že každý člen se musí Hammerfall věnovat na 100%. Fredrik byl mimo Hammerfall vázaný i v trash metalové skupině Beyond, a proto se rozhodl zůstat členem Hammerfall jen do té doby než bude nalezen jiný baskytarista. Tím se v květnu 1997 stal Magnus Rosen. V roce 2004 byl Fredrik členem kapely doprovázející Joacima Canse na jeho turné k sólovému albu Beyond The Gates.
   
Jesper Stromblad- bicí 
Členem Hammerfall: 1993-leden 1997
Spolu s Oscarem Dronjakem zakládající člen Hammerfall. Skupinu opustil po vydání alba Glory To The Brave, když dal přednost své další skupině In Flames. I když v Hammerfall působil jako bubeník, album Glory To The Brave nenabubnoval on, ale tehdy hostující budoucí člen Patrik Rafling. I když skupinu opustil již v roce 1997, autorsky se Jesper podílel ještě na albech Legacy Of Kings a Renegade.
   
Glenn Ljungström - kytara
Členem Hammerfall: 199x-leden 1997
Po vydání alba Glory To The Brave odešel společně s Jesperem Strombladem do In Flames. Na rozdíl od Jespera ale Glenn In Flames po čase opustil. V pozdější době byl členem skupiny Dimension Zero kterou opustil v létě roku 2003 a o jeho současných aktivitách mi není nic známo.
   
Mikael Stanne- zpěv
Členem Hammerfall: 199x- 1996
První zpěvák Hammerfall, skupinu opustil v roce 1996 když před účastí v hudební soutěži Rockslaget odjel na turné s jinou skupinou. Jako rychle sehnaný náhradník na jeho místo nastoupil Joacim Cans. Záznam vystoupení natočený na soutěži pak měl zásadní význam pro získání nahrávací smlouvy. Dnes je Mikael Stanne členem skupiny Dark Tranquillity.
   
Niklas Sundin- kytara
Jako kytarista působil v Hammerfall v jejich začátcích a odešel dřív než se skupina stihla prosadit. Dnes je stejně jako Mikael Stanne členem skupiny Dark Tranquillity. 
   
Johan Larsson- baskytara
Člen první sestavy Hammerfall, skupinu opustili dříve než se vůbec stihla prosadit. O jeho současných aktivitách mi není nic známo.