METAL vládne světem, hip-hop nechte dětem

Black,Death,Gothic,Doom,Atomo,Prog,Heavy, Melodic, Medival,Thrash,Stoner,Metalcore,Dark,Destructive,Power,Speed,Sympho atd...

Nahradí Lady Angellyca Tarju?

Lady Angellyca Na místo zpěvačky finských Nightwish, které je od vyhození Tarji Turunen v listopadu minulého roku prázdné, má nastoupit Lady Angellyca. Modelka a zpěvačka španělské gothic-metalové formace Forever Slave, prohlásila krátce po odchodu Tarji, že je jednou z nejžhavějších kandidátek na tento post. Prohlášení vydala podle vlastních slov poté, co začala dostávat stovky emailů s otázkami na toto téma. Nightwish se zatím k prohlášení nevyjádřili, ale vzhledem k faktu, že je to za rok jediná informace, týkající se nové zpěvačky, můžeme předpokládat, že je pravdivá. Angellyca prý z Forever Slave nehodlá odejít ale na stránkách skupiny přiznala, že bude spolupracovat s jinou skupinou na jejich novém CD, což zvěsti o jejím naverbování do Nightwish jen potvrzuje. Co se týče Forever Slave, je to profesně velmi mladá skupina, která má na kontě pouze několik demo nahrávek a debut Alice's Inferno z roku 2005.

Nightwish v září začali s nahráváním materiálů na novou desku, přesto se na jejich oficiálních stránkách dozvíte pouze: „Search for a new singer continues,“ tedy hledání nové zpěvačky pokračuje.