METAL vládne světem, hip-hop nechte dětem

Black,Death,Gothic,Doom,Atomo,Prog,Heavy, Melodic, Medival,Thrash,Stoner,Metalcore,Dark,Destructive,Power,Speed,Sympho atd...

Historie

Obrazek

Finská power metalová skupina byla založena roku 2000 v Helsinkách.Skupinu založil kytarista Nino Laurenne,a k němu brzy přibyli zpěvák Pasi Rantanen,basskytarista Titus Hjelm,klávesák Kari Tornak a bicman Mirka Rantanen.
Spolu vydali v roce 2001 demo s prostým názvem "Demo",a další v pořadí bylo demo "Thunderstone" .V květnu 2002 pak vyšel jejich první singl s názvem "Virus",a měsíc na to již konečně debutové studiové album s názvem "Thunderstone".Album je spíše speedového ražení,a obsahuje pecky jako Let the Demons Free,Virus,Me-my Enemy a další.
V kapele se nic nezměnilo,odjeli pár koncertů hlavně jako předkapela,a uběhl rok a půl a na svět se dostalo další CD s názvem "The Burning".Album je čistě power metalové,japonská verze obsahuje cover například od METALLICY - Welcome Home a tři skladby z dema "Thunderstone".Největší pecka na albu je Until we Touch the Burning Sun.
Jen rok po vydání tohoto alba přichází třetí deska s názvem "Tools of Destruction",jež je zase krok nahoru,je to perfektní power deska,nejlepší song je hned jednička - Tool of the Devil.
V březnu 2007 vyjde čtvrté CD s názvem "Evolution 4.0".Rozhodně tuto zatím ne moc známou kapelku doporučuji!

Doporučuji píseň z Evolution 4.0 Great Man Down je fakt dobrá :D